...

توری مرغی

توری مرغی

شاید برای شما سوال پیش بیاد که توری مرغی چیست و چه کاربرد هایی دارد. پس برای اینکه به پاسخ این سوال برسید بهتر است تا پایان ما را همراهی نمایید. زیرا قصد داریم اطلاعات بسیار سودمندی در زمینه توری مرغی، کاربردش و مزیت های آن به شما ارائه دهیم.

توری مرغی

توری مرغی چیست

توری مرغی یک شبکه فلزی می باشد که از سیم های مفتولی بافته شده است و ضخامت آن نیز متفاوت است. توری مرغی به دلیل استفاده از سیم‌مفتول و فلز در تولید اولیه آن از مزایای این دو ماده نیز‌ بهره مند است. توری مرغی به دو روش تولید می شود. این دو روش شامل گالوانیزه سرد و گرم می باشد. توری هایی که از روش گالوانیزه گرم تولید شده اند دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند. استحکام این توری از نوع سرد آن بسیار بالاتر است. اگر شما قصد خرید این توری ها را دارید بهتر است از روش گرم آن خرید خود را انجام دهید. اما توری مرغی گالوانیزه سرد یک محصول وارداتی می باشد که محصول کشور چین است. محصولات چینی از قیمت پایین تری برخوردار می باشند و ممکن است افراد به دلیل قیمت پایین این توری ها از نوع وارداتی آن استفاده کنند. اما اگر می خواهید محصولی با کیفیت خریداری کنید بهتر است از نوع ایرانی و گالوانیزه گرم آن خریداری نمایید.

مزیت های توری مرغی گالوانیزه گرم

توری مرغی گالوانیزه گرم دارای مزیت ها و ویژگی های بسیار عالی می باشد. یکی از این مزیت ها عمر طولانی این محصول می باشد. این محصول بدون زنگ زدگی مدت زمان طولانی باقی می ماند و در برابر رطوبت بسیار مقاوم است. از این محصول می‌ توان در مناطقی از کشور که رطوبت زیاد است استفاده نمود و نگرانی بابت زنگ زدگی و خوردگی آن نداشت. گالوانیزه گرم ایرانی از جنس بسیار بادوام و مقاوم تولید شده است و همین کیفیت بالای جنس سبب می‌ شود که به‌راحتی زنگ زده و یا پوسیده نشود و بتوان از آن مدت زمان بسیار طولانی نیز در هر نوع شرایط آب و هوایی و منطقه استفاده کرد.

توری مرغی دارای یک سری مزایای بسیار مهم می باشد که در این قسمت می خواهیم به معرفی این مزایا بپردازیم. قیمت مناسب این محصول اولین مزیت آن می باشد. قابلیت حمل آسان، وزن سبک آن نیز یک مزیت دیگر توری مرغی می باشد. مزیت بعدی سرعت و سادگی در اجرا است. به همین دلیل افراد زیادی تمایل دارند از توری مرغی استفاده کنند. استحکام و مقاومت بالای آن در برابر زنگ زدگی و خوردگی نیز یکی از مزیت های بسیار قابل توجه این وسیله است. این توری دارای کاربرد های بسیار متنوعی است که شما می توانید از این کاربردها بهره مند شوید.

بررسی کاربرد های این وسیله

در مطالب بالا قصد داشتیم تا در رابطه با توری مرغی صحبت کنیم تا شما بیشتر و بهتر با این وسیله و مزیت های آن آشنا شوید. حال در این قسمت می خواهیم در رابطه با کاربرد های توری مرغی صحبت کنیم. افراد تصور می‌ کنند که از این وسیله فقط برای حصارکشی لانه حیوانات یا برای مراقبت از گل و گیاه استفاده می شود. ولی در واقع این طور نیست و این وسیله در صنعت ساخت و ساز نیز کاربرد های بسیار زیادی دارد. از توری مرغی می توان در سقف نیز استفاده کرد. در سقف شیروانی ها با وجود پشم شیشه و توری مرغی عایق بسیار مناسب برای حرارت و صوت تولید می شود. برای نگه داشتن پشم شیشه یک وسیله کاربردی و بسیار مقاوم نیاز است که این وسیله باید مزیت هایی داشته باشد. یکی از مزیت های این توری  آن است که دچار خوردگی و فرسایش نشود. توری گالوانیزه گرم یک انتخاب بسیار هوشمندانه می باشد.

توری مرغی

همچنین از این وسیله در گچ کاری ساختمان ها استفاده می شود. استفاده از این وسیله در گچ کاری سبب می شود که از ترک خوردن گچ جلوگیری به عمل بیاید. این وسیله به علت وزن کم و قیمت پایینی که دارد یک ابزار بسیار مناسب و عالی به عنوان نگهدارنده در ستون ها می باشد. که سبب می‌ شود استقامت و مقاومت ستون افزایش پیدا کند. البته این تمام کاربرد های این وسیله نیست. از این وسیله می توان در سرامیک کاری سرویس های بهداشتی نیز استفاده کرد. پس دست شما در انتخاب انواع توری مرغی بسیار باز است. زیرا این توری مرغی ها علاوه بر جنس آهنی، جنس پلاستیکی نیز دارند که دارای وزن و ضخامت های مختلف می باشند‌ و شما با توجه به نیاز خود می توانید یکی از انواع این وسیله را انتخاب و خریداری نمایید.

بررسی فرآیند تولید توری مرغی

دو روش وجود دارند که کارخانه ها ار این دو روش استفاده می کنند تا بتوانند توری مرغی را تولید کنند. این دو روش کلی شامل روش خودکار و روش دستی می باشد. در این روش توری فلزی درون دستگاه مخصوصی قرار می گیرند و روکش بر روی آن نصب می شود. در مرحله بعدی توری هایی که روکش دار شدن به بخش حصار بافی ارسال می گردند. بعد از این دو مرحله وارد مرحله سوم می شویم. در این مرحله مفتول ها شکل دار می شوند و مانند لوزی شکل می گیرند. در

آخر ابتدا و انتهای این توری ها توسط یک سیم پیچ اتوماتیک محکم می گردد. به این صورت این توری ها نمی توانند از همدیگر باز شوند.

روش دستی: در تولید به روش دستی دستگاهی وجود ندارد و همانطور که از نامش پیداست به روش دستی و سنتی تولید می‌شود. در این فرایند که توسط دو شخص انجام می گردد سیم های مفتول گالوانیزه دور یک قالب پیچیده می شوند. به این صورت توسط دو فرد بافته شده و در نهایت توری های مرغی به صورت رول درآورده و آماده عرضه می شوند. با توجه به نیاز و خواسته خود می توانید یکی از این توری مرغی ها را خریداری نمایید. می توان گفت هیچ روشی بر روش دیگر ارجحتر نیست و در هر دو روش محصولی باکیفیت تولید می گردد.

طرز تهیه این وسیله

 خیلی از افراد به دنبال پاسخ این پرسش هستند که توری مرغی را باید از کجا تهیه کرد. پاسخ این پرسش بسیار آسان است. افراد می توانند توری مرغی را از شرکت ها و دفاتر معتبر در این زمینه تهیه کنند. کارخانه های ایرانی توانسته اند در تهیه و تولید این محصول بسیار موفق عمل کنند. برای اینکه از کیفیت محصولی که خریداری می کنید مطمئن باشید بهتر است این محصول را از کارخانه ها و شرکت های بسیار معتبر خریداری نمایید. به این صورت می‌ توانید از کیفیت محصول اطمینان خاطر را به دست آورید. داشتن کیفیت بالا در توری مرغ بسیار اهمیت زیادی دارد. زیرا این مسیر قرار است استحکام بسیاری از بناها را تضمین نماید و بهتر است در خرید آن نهایت سعی و تلاش خود را به کار ببرید. اگر در خرید این محصول اطلاعات کافی را ندارید بهتر است درباره آن با افرادی که در این زمینه تخصص دارند مشورت کنید.

تا بتوانید یک خرید مطمئن و هوشمندانه داشته باشید. می‌ توانید با شرکتی که قصد خرید از آن را دارید ارتباط بگیرید و از اطلاعات تخصصی آنها بهره مند شوید. به این صورت می توانید متناسب با نیاز و خواسته خود یک محصول بسیار کاربردی را خریداری کنید و آن را در جای درستی به کار ببرید. گاهی قیمت در خرید شما نقش مهمی دارد. شما می توانید با بررسی قسمت های هر شرکت این محصول را با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری نمایید.

آخر ابتدا و انتهای این توری ها توسط یک سیم پیچ اتوماتیک محکم می گردد. به این صورت این توری ها نمی توانند از همدیگر باز شوند.

روش دستی: در تولید به روش دستی دستگاهی وجود ندارد و همانطور که از نامش پیداست به روش دستی و سنتی تولید می‌شود. در این فرایند که توسط دو شخص انجام می گردد سیم های مفتول گالوانیزه دور یک قالب پیچیده می شوند. به این صورت توسط دو فرد بافته شده و در نهایت توری های مرغی به صورت رول درآورده و آماده عرضه می شوند. با توجه به نیاز و خواسته خود می توانید یکی از این توری مرغی ها را خریداری نمایید. می توان گفت هیچ روشی بر روش دیگر ارجحتر نیست و در هر دو روش محصولی باکیفیت تولید می گردد.

انواع توری مرغی

معرفی یک شرکت برای خرید این وسیله

با پیشرفت علم و تکنولوژی افراد می توانند هر وسیله ای را که بخواهند به صورت اینترنتی و آنلاین خریداری کنند.  دیگر نیاز نیست شما برای خرید هر وسیله ای حضوری مراجعه کنید و بیشترین زمان خود را در رفت و آمد بگذرانید و درگیر ترافیک های شدید شوید. شما با مراجعه به سایت فروشگاه پوشش آنلاین می توانید از امکانات بی نظیر این فروشگاه بهره مند شوید. یکی از امکاناتی که این فروشگاه در اختیار مشتریان خود قرار داده است فروش توری مرغی می باشد. شما می توانید هر نوع از این محصول را که بخواهید خریداری نمایید. این فروشگاه توانسته است کار افراد را بسیار راحت نماید. همچنین با ارائه محصولات با کیفیت نیز توانسته است نام خود را در بین مردم درخشان کند. شما با خرید از پوشش آنلاین می توانید بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت ها در اختیار داشته باشید.

 مطمئن باشید با یکبار خرید از این فروشگاه می توانید از محصولات بی نظیر آن بهره مند شوید. به جای اینکه وقت خود را در رابطه با خرید توری مرغی به صورت حضوری هدر دهید، یک‌بار به سایت فروشگاه پوشش آنلاین مراجعه کرده و از محصولات عالی و با کیفیت آن بهره مند شوید. امید است توانسته باشد اطلاعات بسیار مفیدی در رابطه با خرید توری مرغی کیفیت و کاربردهای آن به دست آورده باشید.شما می توانید از این محصول در مواقعی که استفاده کنید تنها محدود به کاربردهای سنتی و قدیمی خود نمی شود و در ساخت و ساز و صنعت نیز از آن بسیار استفاده می گردد.

X