...

پشم سنگ

پشم سنگ رولی (لحافی)

پشم سنگ رولی (لحافی) سپاهان

پشم سنگ پانلی

نمایش 1–4 از 7 نتیجه

پشم سنگ پانلی (تخته ای) سپاهان

نمایش 1–4 از 12 نتیجه

پشم سنگ توری دار (پتویی)

نمایش 1–4 از 5 نتیجه

پشم سنگ توری دار (پتویی) سپاهان

نمایش 1–4 از 8 نتیجه

پشم سنگ چیست

پشم سنگ از سنگی ‌به نام بازالت به وجود می آید. این سنگ جزو سنگ های آذرین می باشد که در اثر فوران آتشفشان تشکیل می شود. این سنگ را تحت حرارت بسیار بالا تا حدود ۱۵۰۰ درجه سانتیگراد قرار می دهند تا به این وسیله الیاف تولید گردد. این الیاف خواص زیادی دارد.  ضد حریق بودن یکی از خاصیت های آن می باشد. به همین علت از پشم‌ سنگ در عایق های حرارتی و صوتی استفاده می‌ کنند. سنگ‌ بازالت اگر در دمای بالا قرار بگیرد ذوب می‌ شود و به یک الیاف با ابعاد بسیار کوچک در حد میکرون تبدیل می‌ شود. پشم سنگ از ۹۷ درصد الیاف بازالت و روغن های مخصوص و ۳ درصد رزین تشکیل شده است. این ترکیب پشم سنگ را به وجود می آورد. این محصول یک عایق عالی برای صوت و حرارت می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عایق های حرارتی جدید کلیک کنید.

آشنایی با عایق کاری با پشم شیشه یا پشم سنگ

اکثرا از این پشم‌ برای عایق کردن مصرف انرژی و کم‌ کردن آلودگی های صوتی استفاده‌ می شود. استفاده از این محصول سبب می شود هزینه های مرتبط با مصرف انرژی بسیار کاهش پیدا کند.

ویژگی های پشم سنگ

پشم سنگ ویژگی‌ های بسیار زیادی دارد که سبب شده است این محصول از سایر مواد متمایز گردد. راحتی در نصب یکی ویژگی‌ های عالی پشم سنگ‌ می‌ باشد که کار افراد را بسیار راحت کرده است. مقاومت در برابر صوت نیز سبب شده است از این محصول به عنوان عایق استفاده شود. این محصول مقاومت بسیار بالایی در برابر آتش سوزی دارد. همچنین قدرت جذب بالایی در مقابل صوت دارد. سازگار با محیط زیست است و به هیچ عنوان سمی‌ نمی باشد. دارای خواص ضد آلرژیک می‌ باشد. به خاطر این دلایل گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در انواع ساخت و ساز های عمرانی می باشد. این ویژگی‌ ها سبب شده اند که پشم سنگ بسیار پرکاربرد شود. همچنین افراد زیادی تمایل داشته باشند که از آن در ساخت و ساز های خود استفاده کنند.

انواع این محصول

در مطالب بالا سعی کردیم تا حدودی در رابطه با ویژگی‌ های پشم سنگ صحبت کنیم. حال می خواهیم به بررسی انواع مختلف این محصول بپردازیم.

پشم سنگ یکی از بی خطرترین و بی ضررترین عایق های موجود در بازار می‌ باشد. به خاطر همین ویژگی‌ های مثبتی که دارد همه افراد تمایل دارند انواع مختلف آن را بسازند و در قسمت های مخصوصی از آن استفاده کنند. این محصولات می توانند به دو صورت روکش دار و بدون روکش باشند. قیمت نهایی این محصول هم‌ با توجه به همین موضوع تعیین می شود. افرادی که قصد دارند این محصول را خریداری کنند می توانند به سایت پوشش آنلاین مراجعه کرده و انواع مختلف پشم سنگ را با بهترین قیمت خریداری نمایند.

یکی از انواع این محصول نوع لحافی آن می باشد. این نوع پشم بسیار پرکاربرد و پرمصرف است. از این محصول برای عایق کردن سطح های مختلف که انحنای کمی دارند استفاده می‌ شود. کاربرد های اصلی پشم سنگ لحافی شامل: عایق کردن انواع دیوار های مختلف، عایق کردن سقف ساختمان ها، عایق کردن سوله ها، عایق کاری سقف های کاذب، عایق کردن انواع کانال تهویه و … می‌ باشد. این نوع محصول را نیز می توان هم به صورت روکش دار و هم به صورت بدون روکش استفاده نمود. این محصول به دلیل انعطاف بالایی که دارد به صورت رولی تولید و به بازار عرضه می‌ گردد. البته روکش های نوع لحافی ممکن است از جنس آلومینیوم و یا کاغذ کرافت باشد.

در صنعت از پشم سنگ تخته ای نیز بسیار استفاده می شود. در عایق کردن دیوار ها، کف و سقف ساختمان ها از این‌ محصول به وفور استفاده می شود. این نوع محصول سبب می شود که افراد بتوانند از هدر رفت انرژی جلوگیری کنند. صنایع مختلفی از این محصول استفاده می‌ کنند. پتروشیمی ها، پالایشگاه ها و … جزء مصرف کنندگان این محصول می‌ باشند.

پشم‌ سنگ‌ پتویی: عایق بندی تنها در ساخت و ساز ها استفاده نمی شود. بلکه برای برخی از تجهیزات صنعتی مانند لوله های حجیم و یا ماشین آلات نیز استفاده می شوند. پشم سنگ‌ پتویی دقیقا همان محصول مورد نظر برای این موارد می باشد که با هدف عایق کردن این نمونه ها ساخته شده است. می توان آن را یکی از حیاتی ترین عایق ها برای تجهیزات از نوع صنعتی دانست. به همین علت در صنعت ماشین آلات و لوله سازی از پشم سنگ پتویی بسیار استفاده می شود.

بررسی محصول لوله ای: پشم سنگ یکی از خاص ترین عایق ها می باشد که از آن در تاسیسات ساختمانی و انواع لوله ها استفاده می کنند و کاربرد های زیادی در این دو صنعت دارد. این پشم سنگ از نظر ضخامت تنوع بسیار زیادی دارد. پشم ‌سنگ فله ای یا ایزوترم یک نوعی از پشم سنگ خام می باشد که عایق حرارتی است. این محصول به صورت پشم سنگ خام حلاجی شده و تولید می شود. پشم سنگ خام فله‌ای عایق صوت و حرارت است و در فضا هایی از آن استفاده می شود که شکل هندسی خاصی نداشته باشد.

مزایای عایق حرارتی پشم سنگ

همانطور که در مطالب بالا عنوان کردیم پشم سنگ می تواند عایق حرارتی بسیار مناسبی باشد. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا این محصول بهترین عایق در صنعت می باشد و افراد زیادی تمایل دارند که از آن استفاده کنند. می خواهیم به بررسی مزیت های اصلی پشم سنگ بپردازیم تا شما به پاسخ پرسش خود برسید.

این محصول در جذب صوت بسیار عالی عمل می کند و از انتقال صدا و حرارت بسیار جلوگیری می نماید. یکی از مزیت های ویژه پشم سنگ نارسانا بودن و هدایت الکتریکی صفر آن می باشد. پشم سنگ ها را در هر اندازه و ابعاد می توان برش داد. این عایق یک گزینه بسیار مناسب برای رعایت بهداشت می‌ باشد. زیرا این محصول می تواند از رشد قارچ و باکتری و حشرات جلوگیری کند. به علت وزن سبکی که دارد بار اضافی به سازه تحمیل نمی کند و حمل و نقل آن نیز بسیار راحت تر می‌ باشد. در مقابل مواد شیمیایی از خود مقاومت بالایی نشان می دهد و دارای طول عمر زیادی نیز می‌ باشد. این محصول سازگار با محیط زیست است و هیچ ضرری برای انسان و محیط زیست ندارد. این محصول عایق آتش سوزی می باشد و هنگام آتش سوزی آتش را به قسمت های دیگر‌ منتقل نمی‌ کند. به همین دلیل مهار آتش سوزی بسیار سریع تر و راحت تر می شود.

کاربرد این محصول در صنعت کشاورزی

صنعت کشاورزی یکی از صنایعی می باشد که پشم سنگ در آن بسیار استفاده می شود. روش های بسیار جدیدی برای کاشت گیاهان به کار گرفته می شود تا گیاهان بدون استفاده از خاک بتوانند رشد و پرورش پیدا کنند. به این روش هیدروپونیک گفته می شود. پشم سنگ در این روش می تواند قابلیت های خوبی از خود نشان دهد. در کشاورزی از این محصول برای جایگزین خاک در محیط استفاده می شود.  ریشه گیاهان و انواع املاح موجود برای گیاه را در خود می‌تواند نگهداری نماید‌ این محصول دارای ترکیبات شیمیایی بسیار عالی مانند اکسید مولیبدن می باشد. نقش بسیار خوبی برای بهبود خاک کشاورزی دارد.

پشم سنگ

صنعت کشاورزی یکی از صنایعی می باشد که پشم سنگ در آن بسیار استفاده می شود. روش های بسیار جدیدی برای کاشت گیاهان به کار گرفته می شود تا گیاهان بدون استفاده از خاک بتوانند رشد و پرورش پیدا کنند. به این روش هیدروپونیک گفته می شود. پشم سنگ در این روش می تواند قابلیت های خوبی از خود نشان دهد. در کشاورزی از این محصول برای جایگزین خاک در محیط استفاده می شود.  ریشه گیاهان و انواع املاح موجود برای گیاه را در خود می‌تواند نگهداری نماید‌ این محصول دارای ترکیبات شیمیایی بسیار عالی مانند اکسید مولیبدن می باشد. نقش بسیار خوبی برای بهبود خاک کشاورزی دارد.

البته در بعضی مواقع ممکن است از یک سری مواد آلی مانند فوم نیز استفاده شود. این ماده به دلیل سازگاری که باید محیط زیست دارد بسیار انتخاب آگاهانه و مناسبی است. در سال‌ های اخیر از این ماده در گلخانه ها بسیار استفاده می شود و روش هیدروپونیک به که یک روش بسیار رایج تبدیل شده است.

ویدیو نحوه تولید پشم سنگ

خرید پشم‌ سنگ از سایت پوشش آنلاین

شما با مراجعه به سایت پوشش آنلاین می توانید انواع مختلف پشم سنگ را تهیه و خریداری نمایید و در هر صنعتی که مایل هستید از آن استفاده کنید. در این قسمت می خواهیم به بررسی محصولات موجود در سایت پوشش آنلاین بپردازیم. پشم سنگ رولی (لحافی) در انواع مختلف در سایت پوشش آنلاین وجود دارد. شما می توانید پشم سنگ رولی فویل دار را در سایز های مختلف از سایت پوشش آنلاین خریداری نمایید. پشم سنگ رولی سپاهان نیز گونه ای دیگر از پشم سنگ هایی می باشد که در این سایت برای فروش عرضه شده است. مجموعه سنگ های پانلی از انواع دیگر این‌ محصول می باشند که در عرض ۵ سانت و ۳ سانت و در دانسیته های مختلف موجود هستند.

پشم سنگ پانلی(تخته ای) سپاهان در انواع گوناگون و دانسیته های متفاوت وجود دارند. پشم سنگ توری دار (پتویی) گونه ای دیگر از پشم سنگ ها می باشند که شما می توانید به صورت آنلاین آن را از سایت پوشش خریداری نماید. این محصول دارای انواع و اقسام زیادی می‌ باشد که افراد می‌ توانند با توجه به خواسته و نیاز خود یکی از انواع این پشم سنگ ها را انتخاب کرده و خریداری نمایید. اگر شما قصد خرید پشم سنگ از این سایت را دارید اما در رابطه با این موضوع اطلاعاتی ندارید و می خواهید اطلاعات بیشتری کسب نمایید می توانید با شماره تلفن:۰۹۱۲۲۰۹۹۴۰۹ تماس بگیرید و با متخصصان مجموعه مشورت نمایید. به این صورت می توانید یک انتخاب درست و آگاهانه داشته باشید و از خرید خود رضایت کامل را به دست آورید. متخصصان سایت پوشش آنلاین می توانند شما را مشاوره بسیار عالی دهند و بهترین پیشنهاد را به شما ارائه دهند.

X